SAMSUNG GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

DAHA FAZLA ALANA MI İHTİYACINIZ MI  VAR?

WiseStream teknolojisi verilerinizi %75 sıkıştırır

Hanwha Techwin tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi
olan WiseStream’i de piyasaya sürüyor. WiseStream
dinamik olarak kodlamayı, dengeleme kalitesini ve
sıkıştırmayı görüntüdeki kaliteye göre kontrol ediyor.

H.265 sıkıştırmayla birleştiğinde bant genişliği bant
genişliği verimliliği mevcut H.264 teknolojisine göre
%75’e kadar artırılabilmektedir.

WiseStream şu anda yeni Wisenet Q serilerinde ve
tüm gelecek H.265 kamera yelpazelerinde mevcuttur.

ONLAR HER ŞEYİN AYRINTILARDA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Wisenet P serisi, en ince ayrıntıları gözlemleyebilmeniz için, sıradışı 4K görüntü kalitesi üreterek gelişmiş bir gözetleme sistemi sağlar.

Sessiz zamanlarda ve özellikle de geceleri dijital otomatik izleme insanlar dahil hareket eden nesneleri algılamak için kullanılabilir. Dijital otomatik izleme, geceleri parklar veya meydanlar gibi düşük trafiği olan alanları izlemek için idealdir.

Wisenet P serisi, bir görüntünün odağını düzeltmeye yardım eden “Odak Düzeltme” yi destekler ve verimliliği önemli ölçüde artırır. Kullanıcı aynı zamanda ağ üzerinden optimum odağı uzaktan ayarlayabilir ve kameranın kurulum/optimizasyon zamanını azaltır.

 

 

Yeni WiseStream teknolojimiz ile Gelişmiş Bant Genişliği

Wisenet P serisi kameranın yayın akışı performansı, WiseStream adı verilen gelişmiş bir sıkıştırma teknolojisi uygulanarak büyük ölçüde geliştirildi. WiseStream dinamik teknolojiyi kullanarak bant genişliğini %50 azaltabilir ve H.265 (yüksek verimli video kodlama) ile birleştirildiğinde bant genişliği verimliliği, şu andaki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında, %75’e kadar artırılabilir.

 

WDR ve P-Iris

Wisenet P serisine entegre edilen gerçek WDR fonksiyonu, hareket bulanıklığını azaltarak ve daha net görüntüler üreterek gelişmiş görüntü kalitesi sağlar.

P-Iris tek bir tabloda birden çok aydınlatma koşulu mevcutken, iris fonksiyonunu optimize eder ve bu da daha iyi kontrast, netlik, çözünürlük ve alan derinliğine sahip sonuçlar üretir. Görüntünün hem merkezinde hem de köşesinde, çözünürlüğün aynı zamanda alan derinliği ve obtüratör hızının bu optimizasyonu megapiksel kameralarda etkili olan yüksek görüntü keskinliği sağlar.

 

Petrokimya, enerji ve kamu hizmetleri şirketlerinin gözetim ve güvenlik söz konusu olduğunda özgün gereksinimleri vardır.

Hanwha Techwin en son teknolojileri kullanarak entegre, özelleştirilmiş ve proje bazlı kameralı güvenlik çözümleri sağlayabilir. Bir sahadaki etkinlikler gerçek zamanlı olarak 24 saat, 7 gün rejimde kontrol odasından veya dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı cihazdan izlenebilir ve böylece güvenlik ve operasyon personelinin acil durumlara hızlı ve etkin bir şekilde yanıt vermesi sağlanabilir.

Wisenet TNU-6320E PTZ kamera ve TNO-6320E bullet tip kameranın ikisi de  ATEX sertifikalıdır ve zorlayıcı çevre koşullarına dayanacak bir şekilde özel olarak tasarlanmışlardır. Patlamaya dayanıklı olmalarının yanı sıra her iki kamera da aşırı sıcaklıklarda çalışabilmektedir ve entegre sileceklerle donatılan muhafazalarda tedarik edilir.Samsung Güvemlik kamerası projelerinde sizlere en iyi modelleri belirleyerek alt yapı projelerinizi en iyi şekilde uzun ömürlu olacak şekilde kaltedende ödün vermeyerek yapmaktayaz.