MİSYON VE VİZYON

Eksabayt güvenlik ile bağlantılı olan ,ihtiyaçları anlamaya bireysel veya kurumsal çözümler üreten hizmeti memnuniyete dayalı yaşam boyu güvenli olmak. Müşteri diyaloglarımızın hem samimi hemde seviyeli olmasına dikkat ederiz.

Belkide bunun için müşterilerimizin vazgeçilmezi olduk. Sizin de tercihiniz neden olmayalım

Kaliteli ürünler sizin tercihiniz olduğu kadar bizim de tercihimizdir. Yaptığımız tüm projelerde kaliteyi ön planda tutarız.

Bizim için kalite asla tesadüf olmamıştır akılcı bir gayretin sonucudur.

Bireysel ve kurumsal müşterisine uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet sunan emsalleri arasında en üstün teknoloji sistemini kuran  Bunu gerçekleştirirken türkiyenin lider firması olmak en büyük hedefimizdir .

Müşteri memnuniyeti    mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli ve kaliteli sistem kurmak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek , motivasyon ve iş tatmini saglamak  hedefimize ulaşmamızdaki başarı noktasıdır.

Kurumsal kimliği ile emsalleri arasında başarılı hizmet sağlayan kurumsal kimliğini müşterisine hizmet odaklı etkin ve kaliteli hizmet sunan ve rakiplerine örnek gösterilen kurum olmaktır.

Bir güvenlik sistemine ihtiyacınız olduğunu biliyor veya var olan sisteminizi daha etkin hale getirmek istiyorsanız

Bizi Mutlaka Arayın…

Sistem danışmanlarımız en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek sizi Eksabayt güvenliğin sunduğu hizmet ve sistemleri  hakkında bilgilendirecek:

sistemi kurmayı düşündüğünüz yeri ihtiyacınız doğrultusunda gözden geçirerek tavsiyelerimizi size, maliyet dahil olmak üzere bir rapor halinde sunacaktır.

Satış sonrası müşterilerimizi çaresiz bırakmamak için deneyimli ekibimiz ve teknik servisimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Oluşan sorunları en kısa zamanda çözme sözü veriyoruz. Biz Kendimize Güveniyoruz.

Temel Değerlerimiz
Tarafsızlık, Dürüstlük ve Güven, Çözüm üretme, Uzman Eğitim kadroları, Ekip çalışması,odaklanma